Donaties voor uw ngo ontvangen is supermakkelijk via de ‘Scan & Doneer’-oplossing van Payconiq. Creëer een QR-code voor uw inzamelactie en print ‘m op een medium naar keuze: brieven, flyers, T-shirts, posters, ... Opties genoeg! En dat is nog niet alles: u kan de QR-code ook digitaal inzetten om donaties te ontvangen via banners of uw website bijvoorbeeld. U kan het bedrag van tevoren bepalen of uw donateurs de vrijheid geven om zelf een bedrag in te geven. Donateurs scannen de QR-code en bevestigen de betaling. Doneren was nog nooit zo eenvoudig!
Alle nodige informatie om na afloop een fiscaal attest te kunnen uitsturen kan u terugvinden via het ‘Scan & Doneer’-portaal. Alle nodige informatie om na afloop van uw campagne een fiscaal attest te kunnen uitsturen kan u terugvinden via het ‘Scan & Doneer’-portaal. Houd er rekening mee dat Payconiq geen fiscale attesten naar donateurs verstuurt.
Gegroepeerde uitbetalingen
Al uw transacties van de dag voordien worden in één keer uitbetaald. Zo hoeft u enkel het gestorte bedrag op uw bankrekening te vergelijken met het totale transactiebedrag van de dag voordien.
Informatie over de donateur
Schenkers kunnen beslissen of zij al dan niet een fiscaal attest voor hun schenking willen ontvangen door hun gegevens achter te laten. Alle informatie is aan het eind van elke maand beschikbaar, zodat u op uw eigen tempo fiscale attesten kan versturen. Aan het einde van elke maand krijgt u toegang tot deze informatie, waardoor u de fiscale attesten kan versturen op uw eigen tempo.
Een QR-code per project
Elke inzamelactie is anders. U kan dan ook een aparte QR-code creëren voor elk van uw projecten, met eventueel een vooraf bepaald bedrag of een boodschap erbij. Mobiele websites of campagnes waarbij de donateur al op een mobiel toestel zit (en dus geen QR-code kan scannen)? Communiceer gewoon de URL van de projectdonatiepagina en uw donateurs belanden meteen op de juiste plek!
Aangepast aan uw promocampagnes
U kan de QR-code downloaden in verschillendende formaten en inzetten waar en wanneer u maar wil: op T-shirts voor uw promoteam, op uw website of op televisie tijdens een promofilmpje, ... Aan u de keuze! Ontdek hier enkele ideeën om uw QR-code te integreren in uw communicatie
Gedetailleerd transactieoverzicht in uw handelaarsportaal
De ‘Scan & Doneer’-oplossing biedt u de nodige info over uw donateurs. Transactierapporten met transactie-ID’s, betaalde bedragen en boodschappen blijven beschikbaar via het handelaarsportaal.
Dit is de kostprijs
Transacties via de ‘Scan & Doneer’-oplossing kosten € 0,10 per transactie. Hier zitten ook de toegang tot het portaal, de beschikbaarheid van de benodigde data om fiscale attesten uit te reiken en de transactie zelf inbegrepen.